Akcje charytatywne

Od 2013 roku co miesiąc przekazujemy 10% zysku na cele charytatywne. Wspieramy wiele osób chorych i niepełnosprawnych, Mary's Meals, Fundacje które pomagają uchodźcom z Syrii - Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie, Caritas rodzina rodzinie.

Sponsorowaliśmy też pobyt dziewczynki niewidomej w ośrodku dla niewidomych w Bangalore w Indiach. photo 1 photo 2
Wpłate na rzecz ośrodka w Indiach można dokonać na konto: Siostry Franciszkanki Służebnice Krzyża, ul Piwna 9/11, 00-265 Warszawa nr 36 1020 1013 0000 0902 0120 3744 z dopiskiem "Jyothi Seva - India"

ARHIWUM:

Sierpień 2006

Zbiórka odzieży używanej wśród uczniów w Nowym Targu dla dzieci niewidomych w ośrodku w Rabce.

Wrzesień 2006

Przekazanie 1000 zł (500 zł od mieszkańców osiedla na Kokoszko w Nowym Targu) misjonarce, dyrektor placówki  dla Niewidomych w Bangalore, Indie. Pieniądze te przenaczone zostały na pokrywanie kosztu operacji oka i leczenie Rani, dziewczynka z ośrodka.

Październik 2006

Sfinansowanie rocznego pobytu i nauki zdolnej dziewczynce niewidomej, Rani, w szkole w Indiach - photo Rani jest po lewej stronie.

Listopad 2006

Zbieranie słodyczy, ciępłą odzież i upominki Mikołajkowe dla dzieci niewidomych w ośrodku w Rabce. Dziękujemy szczególnie Panu Budzykowi za kolejne dary.

Grudzień 2006

Akcja Różowy Nos KLIKNIJ
Z akcji różowy nos uzbieraliśmy do 10 grudnia 1000 zł. Pieniądze przeznaczone będą na zakup specjalnych zabawek edukacyjnych dla dzieci niewidomych w osrodku w Bagalore w Indiach. Zabawki zamówione to : domino dotykowe, sześciany dzwiękowe, kostka manipulacyjna, przewlekanki, formy dotykowe, labirynt koralikowy, chusta do zabaw, dotykowa układanka, puszki dzwiękowe.

Luty 2007

Pierwsza impreza charytatywna w Restauracji Pod Aniołami, Centrum Budowlane Stopiak w Nowym Targu. 95 osób bawiło się świetnie. Zebrano 1000 zł z zaproszeń i 1000zł z loterii. 1000 zł przekazano dla Ośrodka dla Niewidomych w Rabce na obóz letni.podziekowanie 1000zł zostało przelane na konto Ośrodka dla Niewidomych w Indii..podziekowanie

Październik 2007

Sfinansowanie drugiego rocznego pobytu i nauki dziewczynce niewidomej, Rani, w szkole w Indiach

Luty 2008

Przekazanie 1000 zł misjonarce, S.Jana Maria fsk - dyrektor przyszłej placówki niewidomych w Rwandzie, Afryka. Pieniądze te przeznaczone będą na wyposażenie szkoły dla niewidomych w Kibecho. Uczęszczać tam będą dzieci z całego obszaru Rwandy, szkoła stanie się dla nich jedyną szansą na powrót do życia we własnej społeczności.

Maj 2008

Pomysł na zbieranie środków dla Polskich dzieci z rodzin ubogich: zobacz .karaoke

Dzień dziecka: dzieci wspierają dzieci
Karaoke z udziałem nauczycieli szkół

Lato 2008

Spływ Kajakowy - wspieramy Polska Akcja Humanitarna (akcja pajacyk)

Zostań sponsorem:
Każdy może być sponsorem. Za każdy kilometr który przepłyniemy sponsorzy płacą 20gr lub 50gr lub 1zl. Pieniądze uzbierane przeznaczone będą na wyżej wymienioną fundacje.

Polska Akcja Humanitarna (Akcja Pajacyk)
Akcja zbiera na dofinansowanie posiłków w szkołach dla dzieci z rodzin ubogich. W Polsce co trzecie dziecko chodzi do szkoły na czczo. Dla wielu z nich obiad w szkole jest jedynym posiłkiem w ciągu dnia. Zobacz więcej: www.pajacyk.pl

O spływie:
Płyniemy rzeką Czarną Hańczą lub Biebrzą w lipcu lub w sierpniu. Przewidujemy ze przepłyniemy około 50 km. Koszt samego spływu pokrywają uczestnicy spływu (wśród uczestników spływu są też osoby niewidome). Płyniemy z całym ekwipunkiem rzeką przez kilka dni. Codziennie nocujemy w innym miejscu, posiłki sami przygotowujemy.
Sam spływ to pomysł żeby zbierać pieniądze na akcję pajacyk i żeby zachęcać do oglądania i klikania na stronie www.pajacyk.pl

Deklaracja Sponsora:
Prześlij mail’em swoje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkanie na adres biuro@lingoangielski.pl oraz kwotę jaką możesz płacić za każdy kilometr (20gr lub 50gr lub 1zł). Przewidujemy że przepłyniemy 50km.
Pieniądze sponsor sam wpłaca na konto Polskiej Akcji Humanitarnej, numer konta się znajduje na stronie www.pajacyk.pl.
Lista sponsorów będzie opublikowana na naszej stronie internetowej: www.lingoangielski.pl (akcje charytatywne).

Ten pomysł związany ze spływem nie znalazł zainteresowania. Spływ się odbył bez sponsorów. Spróbujemy jeszcze raz w przyszłym roku.

Październik 2008

Sfinansowanie trzeciego rocznego pobytu i nauki dziewczynce niewidomej, Rani, w szkole w Indiach, 1000zł

Grudzień 2008

Wpłata 250zł na UNICEF, sole ratujące życie.

Styczeń 2009

Noworoczny Bal Charytatywny w Karczmie u Borzanka 31 stycznia 18.00

Serdecznie zapraszamy uczniów i lektorów z naszych ośrodków w Rabce, Nowym Targu, Mszanie Dolnej, Krościenku i Jordanowie. Można też zaprosić znajomych, lub przyprowadzić całą grupę osób np. z pracy, im więcej osób przyjdzie, tym więcej uzbieramy na cele charytatywne. (minimum 80 osób musi być żeby koszty się zwróciły).

Miejsce imprezy :
Karczma u Borzanka, ul Waksmundzka 105, Nowy Targ, 80m od ronda koło Policji, 1km od rynku w kierunku Waksmund. Zobacz mapę z dojazdem na stronie www.uborzanka.pl

Cele Charytatywne :
Ośrodek dla dzieci Niewidomych w Indiach. (patrz niżej)
Ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych ‘Chatka’ w Nowym Targu
Mszana Dolna? – czekamy na propozycje od uczniów

Koszt :
80 zł od osoby (w tym 50zł płacimy za posiłki, 5zł DJ, 25zł na cele charytatywne). Możemy się bawić do godziny 3.00 lub 4.00. Koszt dla dzieci i do lat 12 tylko 40zł.

Loteria:
Będzie zorganizowana loteria. Każdego z gości prosimy o przygotowanie 1 fant do loterii (np butelka wina lub niechciany prezent świąteczny). 1 los kosztować będzie 5zł.

Dlaczego Indie?
Oboje z żoną (Beata) pracowaliśmy w ośrodku dla niewidomych w Laskach koło Warszawy, tam poznaliśmy siostrę Sarę która obecnie prowadzi placówkę w Indiach (kilka lat temu Beata pojechała z siostrą Sarą na dwa miesiące jako wolontariusz do Indii). Od kilku już lat utrzymujemy kontakt i wspieramy Sierociniec Jyothi Seva dla Dzieci Niewidomych w Bangalore, wiemy jak trudna jest sytuacja, jak wielkie potrzeby a niewidomych sierot wciąż przybywa.

Serdecznie zapraszam, organizator kursów i balu, Robert Weker. Ja się wybieram z dziećmi - Rosie 3 i Max 5

Luty 2009

Dane z balu: prawie 60 osób było na balu, w tym nie mała grupa dzieci i młodzieży. Moje dzieci zostały w domu bo grypa nas dopadła.

Mszana Dolna: 13 osób w tym 6 dzieci i młodzież (Rodziny Państwa Kogut, Dębscy i Janik + Pani Wacławik).
Rabka + okolice: 16 osób, Pani Latawiec + 3, Pani Kowal + 2(mieli ciekawą przygodę w drodze na bal), Pani Nędza(Katarzyna Gil) + 1, Agnieszka Leśna + 4 (szalejąca rodzina na parkiecie), Robert Weker + mama
3M: 8 osób (4 nie przyszło)
Nowy Targ: 21 osób, Mr Ziółkowski w czerwonej muszce + 1, Mr Ligęza + 1, Mr Pietrzak, Mrs Kukulska + 3, Anna Szopińska + śpiewający mąż, Janusz Bala +1, Antek + duża ilość włosów, Mrs Szpuler + 4 (Pani Szpuler uratowała nas zgłaszając tą grupke w momencie gdy chciałem odwołać imprezę z powodu braku chetnych wsród mieszkańców Nowego Targu), Państwo Petryla(nieobecni)
Zakopane: Adrian (nasz native speaker)

Dużo więcej osób się bawiło aktywnie niż dwa lata temu. Zdjęcia się pojawią w krótce. Szał przy loterii, wciągu pół godziny wszystkie losy sprzedane, 745zł zebrano przez moją mame i Anie (lektorka nasza z Nowego). Wśród fantów piękne wyroby z ceramiki z Chatki.
Licytacja maski afrykańskiej - 100zł (Ania pięknie nam zlicytlowała)

Z zaproszeń zebrano 1030zł (odliczając koszty restauracji i DJ)
Dotychczasowe wpłaty osób co nie mogły być na balu: 485zł (jeszcze spróbujemy przekonać tych co nie byli i nie wpłacili żeby wspomogli)
Razem do tej pory: 2385 zł
Zdjęcia z balu: photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6

Lato 2009

Spływ Kajakowy Czarna Hańcza
W spływie kajakowym poraz pierwszy brali udział uczniowie naszej filii w Mszanie Dolnej, Szymon Dębski, Mikołaj, Franek, Tomek i Kuba Janikowie + kolega z Rzeszowa. Na pierwszym spływie w lipcu płyneliśmy Czarną Hańczą z Panem Janikiem. Spływ się zaczął w pobliżu klasztoru na Wigrach Mszą Świętą. Skończykiśny przy sanktuarium Matki Bożej Studzienicznej. Zdjęcia z spływu:

Spływ Kajakowy Brdą
Pierwszy raz na Kaszubach. Specjalne kajaki odporne na trudną trase. Niezwykle piękny krajobraz i trudne odcinki - płycizna, zwalone drzewa itd. Towarzyszyli nam Franek i Kuba Janikowie którzy płyneli z Ola (osoba niedowidzącą) i Kazik (osoba niewidom) oraz nasz native speaker Adrian z Zakopanego i przewodnicy Kamila z kolęzanką Emilią i Mariusz z kuzynami Monika i Marek. Zdjęcia z splywu:

Październik 2009

Sfinansowanie czwartego rocznego pobytu i nauki dziewczynce niewidomej, Rani, w szkole w Indiach, 1000zł

Styczeń 2010

Wpłata 100zł na UNICEF, pomoc dla dzieci na Haiti.
Wpłata 100zł na Polska Akcja Humanitarna, pomoc ofiarom tragedi na Haiti.

Luty 2010

Wpłata 100zł na rehabilitacje Ani Przybysz, lat 13, Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Maj 2010

Wpłata 500zł na Caritas Polska, pomoc dla powodzian.

Czerwiec 2010

Wpłata 100zł Tomasz Gałka, Fundacja Anny Dymnej Mimo wszystko

Czerwiec 2010

Wyjazd do Sandomierza z uczniami z Mszany Dolnej, Kuba i Franek Janik. Pomagaliśmy przy sprzątaniu po powodzi w ośrodku dla niepełnosprawnych dzieci 'Radość Życia'. Dzielnie się chłopcy spisali w upalnej temperaturze.

W Sandomierzu 6199 domów zostało zalanych. Z każdego domu trzeba wynieść wszystko co było pod wodą i też usunąć ocieplenie, podłogi żeby dojść do gołej cegły. Wtedy jest możliwe wysuszenie budynku (około 2 miesiące przy dobrej pogodzie). Ogromna pomoc 'fizyczna' jest potrzebna żeby te wszystkie prace wykonać.

Grudzień 2010

Wpłata 100zł dla Madzi Kużaj, Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Grudzień 2010

Sfinansowanie czwartego rocznego pobytu i nauki dziewczynce niewidomej, Rani, w szkole w Indiach, 1000zł

Luty 2011 Bal Charytatywny Zajazd Pod Chmurką, Rabka Zdrój

Organizujemy imprezę charytatywną sobota 19 luty   Miejce:  Zajazd 'Pod Chmurką'    Godz:   18.00

Cel Charytatywny: powodzianie z Sandomierza (dochód z biletów) i operacja Leny Paw (dochód z loterii)

Posiłki: zimna płyta, ciepły posiłek i strogonow, deser sponsorowany przez kierownictwo 'Zajazdu Pod Chmurką'

Muzyka: DJ z Nowego Targu - ten sam który grał na balu w Nowym Targu w Karczmie 'u Borzanka'

Koszt: 80zł od osoby(z tej kwoty minimum 20zł przeznaczone na cel charytatywny), 40zł dzieci

Alkohol i napoje: można przynieść własny alkohol i napoje (nie są w cenie)

Fanty: prosimy o przynoszenie fantów do licytacji (np każdy przynosi 1 fant na bal)

Bilety: prosimy o kontakt na numer 606 239 039do 16 lutego można zakupić wejściowkę

zachęcamy żeby przychodzić z całą rodziną lub ze znajomymi - im więcej osób będzie tym więcej uzbieramy na cel

Dane z Balu- uzbieraliśmy:

1000zł na operację dziewczynki Leny Paw urodzonej w Ponicach

500zł dla powodziań z Sandomierza

Marzec 2011

100zł na leczenie i rehabilitacje 8 letniej Hanny Petertil która cierpi od urodzenia na rdzeniowy zanik mięsni, Fundacja 'Zdążyć z Pomocą'

Kwiecień 2011

500zł na operacje serca 6 miesięcznej Zuzanny Faderewska z Warszawy www.suzanka.net.pl

Maj 2011

100zł dla 4 letnie Nikoli z Torunia, która cierpi na nowotwór mózgu, Caritas Toruń

Sierpień 2011

500zł Polska Akcja Humanitarna, Susza i Głód w Afryce wschodniej

Listopad 2011

200zł dla Filipa Maliszewskiego, urodzony z porażeniem mózgowym,ma niedowład spastyczny kończyn.

Wymaga intensywnej rehabilitacji ruchowej, psychologicznej i logopedycznej-"Fundacja Przyjaciół Dzieci Ariadna"

Grudzień 2011

400zł UNICEF Polska - Akcja "Prezenty bez pudła" www.unicef.pl

100zł dla Natalki Majchrzak - choruje na zespół Aperta www.natalkamajchrzak.pl

Styczeń 2012

1000zł dla Rani, naszej podopiecznej, niewidomej sieroty z Bangalore w Indiach.

Luty 2012

BAL CHARYTATYWNY 04.02.2012 w FOLWARKU STARA WINIARNIA W MSZANIE DOLNEJ

ZBIERALIŚMY DLA NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH DZIECI Z MSZANY PODOPIECZNYCH MOPS

Pierwszą częścią imprezy był  świetny bal przebierańców dla dzieci z animacjami i zabawami prowadzonymi przez rewelacyjne animatorki z Sali Zabaw KLEKS. Dziękujemy!!!

Zabawę umilały pokazy tańca towarzyskiego i nowoczesnego Szkoła Tańca PRESTIGE MOK.

Gwardia Kasztelańska prezentowała  walki historyczne.

Dla dzieci przygotowano stół słodkości od "CUKIERNI 31 RÓŻ"  z Mszany i pyszne soki  od sponsora            producenta "TYMBARK".

Część dla dorosłych rozpoczęto pysznym posiłkiem : fileciki z kurczaka w sosie kurkowym, ziemniaki i zestaw surówek. Podano też "michę hrabiego", był szwedzki stół z pysznymi wędlinami od firmy "Markam" z Kasiny Małej, ciasteczka, kawa, herbata, napoje.

Podziękowania dla pani AGATY CEBULSKIEJ generalnej manager z Folwarku Starej Winiarni za świetną współpracę!

Dziękujemy za wsparcie : "FOTOGRAFIA BAFIA", WYSPA MSZANKA Centrum Odnowy Biologicznej,

Tańce do białego rana prowadził profesjonalny DJ.

Była loteria fantowa i licytacja. Uzyskaliśmy 2.000

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM BALU SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Luty 2012

100zł dla Izy Partyki, licealistki chorującej na raka kości- nowotwór Eringa-podzielsieswoimsercem.blogspot.com- Grudziądzkie Centrum Caritas

200zŁ dla Kubusia Chojneckiego 6 latek chorujacy na neuroblastomię- nowotwór złosliwy- kuba-chojnecki.blogspot.com

Wrzesień 2012

200zł dla Marceliny Dziuby, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, Fundacja Dzieciom 'Zdążyć z pomocą'

Pazdziernik 2012

195zł "FUNDACJA USMIECH" www.pomagamy.org

Listopad 2012

240zł "FUNDACJA UŚMIECH"  www.pomagamy.org

100zł dla Madzi Kosmowskiej na rehabilitację (to okazało być fałszywe ogłoszenie)

Grudzień 2012

100 zł dla Huberta Dądzik

100 zł dla Szymona Kasperczak

100 zł dla Madzi Kosmowskiej (to okazało być fałszywe ogłoszenie- czyli któs umieścił to w internecie żeby zarobić)

Styczeń 2013

1000 zł dla niewidomej dziewczynki Rani z sierocińca "JYOTHI SEVA" w Bangalore w Indiach

250 zł dla Jacka Gaworskiego, szermierza chorującego na SN. www.jacekgaworski .pl

Luty 2013

150 zł Fundacja Avalon dla Ani Dembek

200 zł wsparcie dla Klasztoru Sióstr Dominikanek w Krakowie "Na Gródku"

Marzec 2013

200 zł Polska Akcja Humanitarna - Pomoc dla Syrii

Kwiecień 2013

100 GBP dla Mary's Meals: www.marysmeals.org

300 zł Krakowskie Hospicjum dla dzieci im. ks. Józefa Tischnera

Maj 2013

100 GBP dla Mary's Meals: www.marys meals.org

Czerwiec 2013

186 zł "siepomaga"- kup chleb,( pomoc dla dwóch rodzin - Syria)

200 zł Fundacja Forani dla Beaty Jałochy

Lipiec 2013

300 zł dla Marzeny Surówka z Rabki cierpiacej na stwardnienie rozsiane.

Sierpień 2013

100 GBP dla Mary's Meals: www.marysmeals.org

Wrzesień 2013

50 GBP dla Mary's Meals

Październik 2013

100 zł Fundacja StonogA- dla EWY

200 zł www. siepomaga.pl - serce Rozalki - ostatnia operacja

100 GBP dla Mary's Meals

Grudzień 2013

700zł Szlachetna Paczka x 2

Wybraliśmy dwie rodziny

Wraz z uczniami, sąsiadami, znajomymi i przypadkowymi ludźmi pomagamy zbierać rzeczy potrzebne dla dwóch rodzin z Rabki. Nie zdążylismy na finał ponieważ uczniowie są z różnych miejscowości i nie łatwo wszystko pozbierać na czas. Do połowy grudnia wszystko powinno już dotrzeć do rodzin. Dziękujemy wszystkim którzy pomogli.

100zł dla Szpitala im.Szebesty w Rabce

Styczeń 2014

 500zł - pomoc dla Anny Banaszek - przeszczep płuc

500zł - Fundacja Mam Serce - dla 1,7 miesięcznej Oliwii Podwapińskiej - operacja ratująca życie

100zł- Fundacja Dorosli Dzieciom - dla Anetki Gierczyk- leczenie i rehabilitacja nieuleczalnie chorej dziewczynki.

100zł- PAH - dla ofiar tajfunu na Filipinach

100zł- UNICEF - szczepionki do Sierra Leone w zach. Afryce

Luty 2014

200zł - Fundacja Małych Stópek

250zł - Fundacja Dla Demokracji - Pomoc dla Ukrainy

Marzec 2014

100zł - świetlica wiejska dla dziece Łąkta Górna, Vestor

500zł - Caritas Polska - pomoc dla Ukrainy   

Kwiecień 2014   

250zł Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko

200zł - Caritas Polska

200zł - Fundacja Nasze Dzieci dla Jakuba Wysockiego

200zł - Inicjatywa Tato.net Fundacja Cyryla i Metodego

Maj 2014

1000zł - Adopcja Serca, niewidoma dziewczynka w Bangalore, Indie, Siostry Franciszkanki Służebnice Krzyża  

Czerwiec 2014

200zł - Fundacja Serca Dziecka im. Diny Radziwiłowej dla Niny Huzakowskiej, operacja serca

100zł - Fundacja Radosny Promyk dla Klaudii

300zł - Caritas Polska - wakacjna akcja dla potrzebujących rodzin

Lipiec 2014

300zł - Hospicjum Świetego Krzyża - szpital dla bezdomnych

200zł - Fundacja Biskupa Hugona - dla eremitek św.Rity wspomagających nas modlitwą

Sierpień 2014

500zł - Polska Akcja Humanitarna, pomoc cywilom na Ukrainie

500zł - Caritas Polska, pomoc dla uchodźców w Iraku

Październik 2014

450zł  węgiel dla Pana Edka chorujący na stwardnienie rozsiany. Dwaj inni sponsorzy pokryli pozostałe koszty.

Listopad 2014

150zł dla rehabilitanta dla Pana Edka

100zł stypendium Jana Pawła II

90zł  naprawa wózka inwalidzkiego dla Pana Edka

Grudzień 2014

100zł dla rehabilitanta dla Pana Edka

100zł miód, kasza jaglana, herbaty ziołowe, sudokrem dla Pana Edka

300zł szlachetna paczka, dla rodziny z pięciorgiem dzieci w Zaskale koło Nowego Targu

300zł pomoc dla uchodźców z Syrii w obozie w Jordanii prowadzone przez Franciszkanów www.terrasancta.pl

 Styczeń 2015

300zł druga wpłata dla uchodźców z Syrii w obozie w Jordanii prowadzone przez Franciszkanów

Luty 2015

200zł pomoc na misje

Marzec 2015

300zł Fundacja Brata Alberta na rzecz ubogich i bezdomnych

500zł Msze Wieczyste

 Kwiecień 2015

400zł Fundacja ZaNim

400zł UNICEF pomoc dla Nepalu

Czerwiec 2015

500zł dla misjonarki z Rabki współpracującą z organizacją "Open Doors"

250zł Polska Akcja Humanitarna, Syria, pomoc dla uchodźców

250zł Fundacja Małych Stópek

 Sierpień 2015

400zł Fundacja Estera

300zł Caritas 'Tornister Pełen Uśmiechu'

Wrzesień 2015

550zł dla osoby bezdomnej, Krzysiek

Październik 2015

500zł dla osoby bezdomnej, Krzysiek

Listopad 2015

500zł dla Krzyśka

Grudzień 2015

Szlachetna Paczka. Wybraliśmy w tym roku rodzinę z okolic Rabki z szóstką dzieci. Na liście potrzeb głównie była odzież, buty, żywność i stół z krzesłami. Dzięki chojności naszych uczniów, każda osoba otrzymała nową parę butów,  nową kurtkę, odzież, zywność. W ostatni chwili również udało się znaleźć sponsorów, którzy pokryli koszt nowego stołu rozkładanego  na 10 osób. W komplecie było tylko 6 krzeseł ale myśę, że wypełniliśmy życzenie mamy, która marzyła o tym żeby cała rodzina mogła usiąść razem przy jednym stole. W sobotę 12 grudnia rano wolontariuszka, Pani Karolina pojechała do rodziny najpierw ze stołem i z krzesłami. Wieczorem z pozostałymi rzeczami. Radość  była ogromna! Otrzymaliśmy od obdarowanej rodziny kartę świąteczną z życzeniami                o treści:" Serdecznie dziękujemy za podarowane nam prezęty, sprawiły nam one wielką radość i szczęście. Niech Pan Bóg wynagrodzi Wam za tak szlachetny uczynek. Brakuje nam słów aby wyrazić naszą wdzięczność. Jeszcze raz bradzo DZIĘKUJEMY!!!"

200zł pomoc dla uchodźców w Libanie. Obóz prowadzony przez siostry Najświętszego Serca Jezusa, fundacja Pokolenie

100zł Tato.net

100zł Hospicjum w Wisniowej

Styczeń 2016

100zł dla misjonarzy

Luty 2016

300zł pomoc dla uchodźców w Libanie. Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie

100zł dla misjonarzy

100zł dla Leszka Czarneckiego, Fundacja Avalon

Marzec 2016 

100 zł dla Garbysia Barczak, Fundacja Zdążyć z Pomocą

100 zł dla Jaś Czyż, Fundacja Słoneczko

200 zł Pomoc Kościołowi w potrzebie - "Dramat Chrześcijan W Aleppo"

100 zł dla Lenka Warzycha - Siepomaga

Kwiecień 2016

100 zł Caritas diecezja Krakowska

100 zł dla rodziny której dom się spalił w Spytkowicach

200 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Pomoc dla uchodźców w Libanie.

100 zł dla dzieci zmarłej Basi (matka 9-ciorga dzieci z Torunia)

Maj 2016

300 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Pomoc dla uchodźców w Libanie.

Czerwiec 2016

100 GBP Mary's Meals: www.marysmeals.org

Lipiec 2016

100 GBP Mary's Meals

Sierpień 2016

400 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie

50 GBP Mary's Meals

Wrzesień 2016

200 zł Fundacja Słoneczna Nadzieja - Piotr Sajduk

300 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Pomoc dla uchodźców w Libanie.

Październik 2016

300 zł Rodzina Rodzinie - pomoc dla uchodźców z Syrii

100 GBP Mary's Meals

Listopad 2016

100 zł Fundacja Zdążyć z Pomocą - Maks Nowakowski

300 zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie - pomoc dla uchodźców z Syrii

200 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Pomoc dla uchodźców w Libanie

Grudzień 2016

100 zł Fundacja Zdążyć z Pomocą -Lena Marciniak

100 zł Fundacja Zdążyć z Pomocą - Wojciech Jakub

300 zł Polska Akcja Humanitarna - Syria

Styczeń 2017

200 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Darowizna Syria

200 zł Fundacja Sie Pomaga - Weronika Sądej

Luty 2017

600 zł SMS-owe Pogotowie Modlitewne

Marzec 2017

100 GBP Mary's Meals

200 zł Fundacja Słoneczna Nadzieja, Jolanta Szymańska

Kwiecień 2017

200 zł Fundacja Małych Stópek

100 zł Fundacja Zdążyć z Pomocą - Marcel Ważkowski

Maj 2017

200 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Darowizna Syria

200 zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie - pomoc dla uchódźców w Syrii

Czerwiec 2017

200 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Darowizna Syria

200 zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie - pomoc dla uchódźców w Syrii

Lipiec 2017

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą , Kajetan Fikus

200 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Darowizna Syria

200 zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie - pomoc dla uchódźców w Syrii

Sierpień 2017

90 GBP Mary's Meals

100 zł Fundacja Słoneczna Nadzieja

100 zł Kawałek Nieba, darowizna dla Grzesia

Wrzesień 2017

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą, Tomasz Pinkowicz

Październik 2017

200 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Darowizna Syria

200 zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie - pomoc dla uchodźców w Syrii

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą, Michał Tymiński

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą, A. Maćkowiak

Listopad 2017

200 zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie - pomoc dla uchodźców w Syrii

200 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Darowizna Syria

100 zł Fundacja Wspólnym Krokiem - Ciesielski Artur, wózek sportowy

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą - Monika Ostrowska

Grudzień 2017

200 zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie - pomoc dla uchodźców w Syrii

200 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Darowizna Syria

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą - Małgorzata Wieteska

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą - Antoni Chruszcz

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą - Łucja Kielca

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą - Łukasz Tomczak

Styczeń 2018

200 zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie - pomoc dla uchodźców w Syrii

200 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Darowizna Syria

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą - Olivia Ada Przybylska

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą - Lena Marcinek

Luty 2018

420 zł Książka o czystości - Czysta Męskość, Jason Evert, 30sztuk

Marzec 2018

100 zł Fundacja Słoneczna Nadzieja - Gabriela Wójcik

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą - Adam Kokoszko 

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą - Łucja Kielska

100 zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą - Małgorzata Wieteska

Kwiećień 2018

400 zł zakup telefonu do sms-owego pogotowia w Skomielnej Białej

 Maj 2018

450 zł ulotki - smsowe pogotowie w Skomielnej Białej

100 zł Fundacja Zdążyć z Pomocą - Łucja Kielsa

210 zł zakup Świadectwa Glorii Polo, 30 sztuk

Czerwiec 2018

200 zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie - pomoc dla uchodźców w Syrii

200 zł Fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Darowizna Syria

Lipiec 2018

550 zł zakup ulotek SMSowe pogotowie, Rdzawka, Skawa, Chabówka

Wrzesień 2018

300 zł Fundacja Zdążyć z pomocą, Tomasz Pinkowicz, Jan Machowski, Dawid Kiełkiewicz

400 zł zakup alkomatu - Stowarzyszenie Wincentego a Paola, Rabka

100 zł Stowarzyszenie Wincentego a Paolo, Rabka

Październik 2018

100 zł Fundacja Zdążyć z Pomocą - Dawid Kiełkiewicz

100 zł Fundacja Zdążyć z Pomocą - Tomasz Pinkowicz

100 zł Fundacja Zdążyć z Pomocą - Jan Machowski

Listopad 2018

100 zł Fundacja Pomocy Osobom Chorym - Konrad Nawara

200 zł Domena do strony internetowej wincentyrabka.pl

Grudzień 2018

400 zł Opłata za utworzenie strony wincentyrabka.pl

200 zł Pomoc Kościołowi w potrzebie. Darowizna Syria

200 zł Caritas Polska rodzina rodzinnie - pomoc dla uchodźców w Syrii

100 zł Fundacja słoneczna nadzieja - Emilia Reichert

Styczeń 2019

175 zł Opłata za pobyt osoby bezdomnej w pensjonacie

100 zł wizyta lekarska dla osoby bezdomnej

100 zł (około) jedzenie i ubrania dla osoby bezdomnej

Luty 2019

280 zł Opłata za pobyt osoby bezdomnej w pensjonacie

500 zł zakupy dla osoby bezdomnej przed przyjęciem na tereapię alkoholową 2 miesięczną

Marzec i kwiecień 2019

około 1000 zł dla 4 osób bezdomnych(Bogdab, Natalia, Leszek, Maciek) w tym dwóch na terapii

Maj

100 zł dla misjonarza z południowej Ameryce

200 zł dla 4 osób bezdomnych (Agnieszka, Bogdan, Leszek, Natalia) w tym 2 osoby na terapii

Czerwiec

200 zł Pomoc Kościołowi w potrzebie

200 zł Pomoc dla osób bezdomnych - Leszek

Lipiec 2019

100 zł Fundacja Słoneczna Nadzieja - Martyna Madejczyk

Październik 2019

500 zł dla Pani z szóstką dzieci w trudnej sytuacji materialnej

Listopad 2019

500 zł Caritas Polska - Jemen

Grudzień 2019

100 zł Fundacja Szlachetny Gest

100 zł Fundacja Zdążyć z Pomocą - Jan Machowski

100 zł Fundacja Zdążyc z Pomocą - Dawid Kiełkiewicz

200 zł Siepomaga i podobne fundacje

50 zł Fundacja Słoneczna Nadzieja Kuba Nawrocki

Luty 2020

200 zł Caritas Polska Jemen

200 zł PAH SOS Syria

Marzec 2020 

200 zł Caritas Polska

200 zł PAH Syria

Kwiecień 2020 

200 zł Caritas Polska

200 zł PAH SOS Syria

Maj 2020

200 zł Caritas Polska

200 zł PAH SOS Syria

100 zł Siostry Klaryski

Czerwiec 2020

200 zł Caritas Polska

200 zł PAH Jemen

Lipiec 2020

200 zł Caritas Polska

200 zł PAH Jemen

Sierpień 2020

1000 zł Caritas - pomoc dla Bejrut

Październik 2020

100zł Martyna Madejczak - Fundacja Słoneczna Nadzieja

200zł PAH

200zł Caritas Polska

Listopad 2020

100zł Agata Grabowska - Fundacja Serce dla Maluszka

100zł Diana Czeryna - Fundacja Zdążyć z Pomocą

100zł Małgorzata Wieteska - Fundacja Zdążyć z Pomocą

100zł Jan Machowski - Fundacja Zdążyć z Pomocą

100zł Aleksandra Królikowska - Fundacja Zdążyć z Pomocą

100zł Natalia Karp - Fundacja Zdążyć z Pomocą

100zł Łukasz Dopierała - Fundacja Zdążyć z Pomocą

100zł Marek Gadomski - Fundacja Zdążyć z Pomocą

200zł PAH pomoc Syria

100zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie

Grudzień 2020

100zł Jacek Cyranik - Fundacja Zdążyć z Pomocą

100zł Lena Marcinek - Fundacja Zdążyć z Pomocą

100zł Łucja Kiełsa - Fundacja Zdążyć z Pomocą

100zł Tomasz Pinkowicz - Fundacja Zdążyć z Pomocą

200zł PAH SOS Syria

200zł Caritas Polsa Rodzina Rodzinie

Styczeń 2021

200zł PAH SOS Syria

200zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie

Luty 2021

200zł PAH SOS Syria

200zł Caritas Polsa Rodzina Rodzinie

100zł Fundacja Słoneczna Nadzieja

Marzec 2021

200zł PAH SOS Syria

200zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie

100zł Fundacja Serca dla Maluszka Łukasz Dopieriała

50zł Fundacja Dzieciom Zdązyć z Pomocą Jacek Cyranik

50zł Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą Agata Grabowska

Kwiecień 2021

200zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie

200zł Caritas Pomoc dla Jemenu

200zł PAH SOS Syria

May 2021

200zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie

200zł Caritas Pomoc dla Jemenu

200zł PAH SOS Syria

Czerwiec 2021

200zł Caritas Polska Rodzina Rodinie

200zł Caritas Pomoc dla Jemenu

Lipiec 2021

200zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie

200zł Caritas Pomoc dla Jemenu

Sierpień 2021

100zł Fundacja Słoneczna Nadzieja Wiktoria Gawe

200zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie

200zł Caritas Pomoc dla Jemenu

Wrzesień 2021

100zł Piotr Grwysiak Fundacja Avalon

100zł Fundacja Szlachetny Gest

200zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie

200zł Caritas Pomoc dla Jemenu

Paźdżiernik 2021

200zł Caritas Pomoc dla Jemenu 

200zł Caritas Polska Rodzina Rodzinie

Listopad 2021

100zł Fundacja Zdążyć z Pomocą Sikoria Mariusz

100zł Fundacja Zdążyć z Pomocą Natalia Karp

200zł Fundacja Szlachetna Gest

Grudzień 2021

200zł Caritas Pomoc dla Jemenu

200zł Carits Polska Rodzina Rodzinie

Styczeń 2022

100zł Carita Polska Sierociniec Liban